Navigace:Ubytování, strava>Domov mládeže

Domov mládeže Komenského

Poskytujeme žákům středních škol a studentům vyšších odborných škol ubytování, výchovně vzdělávací činnost navazující na výchovně vzdělávací činnost středních škol a vyšších odborných škol. Rovněž zajišťujeme ubytovaným žákům a studentům školní stravování. Naši vychovatelé vedou žáky a studenty k plnohodnotnému využívání volného času formou zájmových činností.

Články a fotogalerie z činnosti Domova mládeže

Ubytování hostů

Hledáte levné ubytování zejména pro početnější skupiny osob?

Nejen o prázdninách nabízíme svoji kapacitu pro ubytování hostů. Více...
Domov mládeže

Kontakt

Základní informace

Areál domova mládeže je umístěn v příjemném a klidném prostředí uprostřed zeleně, v městské části zvané Stalingrad vzdálené přibližně 10 minut chůze od centra města, v jeho blízkosti se nacházejí také střední školy: Škola ekonomiky a cestovního ruchu, Biskupské gymnázium, Střední škola gastronomická A. Kolpinga a Střední škola obchodní služeb a Střední odborná škola, jejichž studenty také na našem domově mládeže v případě volné kapacity ubytováváme. Střední škola technická je vzdálena od domova mládeže asi 20 minut chůze.

Z nádraží vlakového i autobusového lze použít linku č. 4 městské hromadné dopravy a vystoupit na zastávce Obchodní domy. Parkoviště lze využít přímo před objektem.

Rozhodnete-li se nás navštívit, těšíme se na Vás!

Dokumenty

Dokumenty domova mládeže ke stažení
Přihláška do Domova mládeže
Domovní řád Domova mládeže
Provozní řád Domova mládeže
Provozní řád jídelny
Články, novinky
Sportovní úspěchy žáků2. 10.
Nový školní rok přináší našim žákům opět další úspěchy v oblasti sportu. Nejvíce potěšilo hned několik prvních míst v různých disciplínách.
Aktuální události
Přihlášení|IP: 54.156.67.122|Generování stránky trvalo 0.019 s|ver. 2.0  © 2006 - 2017 Petr Libra