Navigace:Články, novinky>Lyžařský kurz 2018

Lyžařský kurz 2018

V termínu 21. 1. – 28. 1. 2018 jsme uspořádali na pracovišti Strojírenská sjezdový lyžařský kurz v Peci pod Sněžkou, který navázal na první náš kurz od 14 - 21. 1. v rámci vytíženosti autobusu a který zorganizovalo pracoviště Studentská pod vedením Mgr. Brabence. I ten byl vynikající.

Naše parta ze Strojírenské čítala 38 účastníků – 34 chlapců 1. ročníku a 4 vedoucí, a je možné říci, že tento kurz byl opět velice zdařilý a lyžařské podmínky výborné.

Bezchybná přeprava (pan Ťupa), perfektní sněhové podmínky, výborná strava (velmi děkujeme pracovníkům kuchyně), super spolupráce s vedením chaty i ostatními pracovníky, výborná kázeň kluků a co je nejvíce důležité – neměli jsme žádný úraz ani nemocné. Všichni jsme si týden v Krkonoších náramně užili, každý den jsme strávili 4 - 5 hodin na svahu a všichni kluci se naučili velmi dobře lyžovat.

V průběhu týdne jsme rovněž uspořádali turnaj ve stolním tenisu, navštívili 2x tamní saunu v rámci odpočinku a rehabilitace, pomohli jsme rovněž vedení chaty při odklízení sněhu, kterého tam bylo nadbytek.

Na konci týdne jsme rovněž, jako vždy, uspořádali pro kluky závod ve slalomu lyžařů i snowborďáků, který jsme večer vyhodnotili a nejlepší tři - ve všech třech disciplínách dostali od našeho SRP a vedení školy drobné odměny.

Všichni hoši potom na konci rovněž obdrželi od nás na památku certifikáty – diplomy, které už několik roků velmi hezky připravuje pan Petr Šorf, za úspěšné zvládnutí kurzu a rovněž sladké odměny.

Děkujeme vedení školy za podporu a umožnění těchto krásných zimních sportovních aktivit pro naše žáky a věříme, že i nadále bude zájem nás všech tyto akce provádět.

Děkuji rovněž srdečně mým spolehlivým spolupracovníkům – panu Šorfovi, Neumanovi a Řehořovi za perfektní práci a organizaci kluků, která neměla chybu.

Nemohu samozřejmě ani zapomenout na bezvadnou partu našich žáků, kteří byli ukáznění, ochotní, pracovití a vstřícní, což byl základ dobrého průběhu kurzu. Takže hoši – děkujeme a chválíme.


Autor: Mgr. Josef Štikar - vedoucí kurzu
Fotogalerie ke článku

Ve fotogalerii ke článku se nachází celkem 6 fotografií.

Podržením myši nad náhledem fotky zobrazíte popisek, kliknutím zvětšíte.
Články, novinky
Technické kroužky pro základní školy pokračují27. 3.
Již několik let naše škola představuje žákům základních škol řemesla aktivní formou výuky. Žáci si na našich pracovištích vyzkouší celou řadu profesí.
Aktuální události
Přihlášení|IP: 23.20.7.34|Generování stránky trvalo 0.024 s|ver. 2.0  © 2006 - 2018 Petr Libra