Navigace:Články, novinky>Lyžařský kurz 2018

Lyžařský kurz 2018

V termínu 21. 1. – 28. 1. 2018 jsme uspořádali na pracovišti Strojírenská sjezdový lyžařský kurz v Peci pod Sněžkou, který navázal na první náš kurz od 14 - 21. 1. v rámci vytíženosti autobusu a který zorganizovalo pracoviště Studentská pod vedením Mgr. Brabence. I ten byl vynikající.

Naše parta ze Strojírenské čítala 38 účastníků – 34 chlapců 1. ročníku a 4 vedoucí, a je možné říci, že tento kurz byl opět velice zdařilý a lyžařské podmínky výborné.

Bezchybná přeprava (pan Ťupa), perfektní sněhové podmínky, výborná strava (velmi děkujeme pracovníkům kuchyně), super spolupráce s vedením chaty i ostatními pracovníky, výborná kázeň kluků a co je nejvíce důležité – neměli jsme žádný úraz ani nemocné. Všichni jsme si týden v Krkonoších náramně užili, každý den jsme strávili 4 - 5 hodin na svahu a všichni kluci se naučili velmi dobře lyžovat.

V průběhu týdne jsme rovněž uspořádali turnaj ve stolním tenisu, navštívili 2x tamní saunu v rámci odpočinku a rehabilitace, pomohli jsme rovněž vedení chaty při odklízení sněhu, kterého tam bylo nadbytek.

Na konci týdne jsme rovněž, jako vždy, uspořádali pro kluky závod ve slalomu lyžařů i snowborďáků, který jsme večer vyhodnotili a nejlepší tři - ve všech třech disciplínách dostali od našeho SRP a vedení školy drobné odměny.

Všichni hoši potom na konci rovněž obdrželi od nás na památku certifikáty – diplomy, které už několik roků velmi hezky připravuje pan Petr Šorf, za úspěšné zvládnutí kurzu a rovněž sladké odměny.

Děkujeme vedení školy za podporu a umožnění těchto krásných zimních sportovních aktivit pro naše žáky a věříme, že i nadále bude zájem nás všech tyto akce provádět.

Děkuji rovněž srdečně mým spolehlivým spolupracovníkům – panu Šorfovi, Neumanovi a Řehořovi za perfektní práci a organizaci kluků, která neměla chybu.

Nemohu samozřejmě ani zapomenout na bezvadnou partu našich žáků, kteří byli ukáznění, ochotní, pracovití a vstřícní, což byl základ dobrého průběhu kurzu. Takže hoši – děkujeme a chválíme.


Autor: Mgr. Josef Štikar - vedoucí kurzu
Fotogalerie ke článku

Ve fotogalerii ke článku se nachází celkem 6 fotografií.

Podržením myši nad náhledem fotky zobrazíte popisek, kliknutím zvětšíte.
Články, novinky
Aktuální události
2. 7. - 2. 9. 2018trvá
Letní prázdniny
3. 9. 2018za 12 dní
Zahájení školního roku 2018 / 2019
V 7:55
Přihlášení|IP: 54.198.126.110|Generování stránky trvalo 0.016 s|ver. 2.0  © 2006 - 2018 Petr Libra