Navigace:Články, novinky>Sportovní úspěchy žáků

Sportovní úspěchy žáků

Hned v první sportovní soutěži letošního školního roku začali naši studenti výborně. Ve čtvrtek 21. 9. se zúčastnili naši atleti i atletky okresního kola SŠ v Lehkoatletickém poháru v Novém Městě na Moravě, kde naši hoši vybojovali 1. místo a dívky 4. místo. Dařilo se jim prakticky ve všech disciplínách a získali v celkovém součtu nejvíce bodů ze všech.

Ve skoku dalekém zvítězil Lukáš Lojek, který vybojoval i 2. místo ve vrhu koulí. Ve skoku do výšky byl opět 1. náš student Tomáš Polák a v běhu na 1500 m dominoval Martin Koutník, který rovněž vybojoval zlatou medaili. Společně s Václavem Holcmanem běželi i perfektně v závodě na 400 m. Sbírku zlatých metálů doplnila i naše štafeta na 400 - 300 - 200 - 100 m ve složení Holcman, Koutník, Smetana, Lojek, která byla také nejrychlejší.

Je třeba maximálně pochválit i ostatní členy družstva - Hejtmánka, Matouška, Zeleného, Štarhu, Sklenáře, ale i celé kompletní dvanáctičlenné družstvo dívek, které bojovalo rovněž výtečně i když na medaile nedosáhlo. Perfektní výkon a například ve štafetě byly dívky super.

Vítězstvím si naši hoši zajistili postup do krajského kola v Jihlavě, kam pojedou závodit v úterý 26. 9. společně s dívkami ze sportovního Gymnázia Nové Město na Moravě. Tak držme palce, ať se jim daří i tam.


Autor: Josef Štikar, Miroslav Maršoun
Články, novinky
Technické kroužky pro základní školy pokračují27. 3.
Již několik let naše škola představuje žákům základních škol řemesla aktivní formou výuky. Žáci si na našich pracovištích vyzkouší celou řadu profesí.
Aktuální události
Přihlášení|IP: 54.166.141.12|Generování stránky trvalo 0.031 s|ver. 2.0  © 2006 - 2018 Petr Libra