Navigace:Články, novinky>Sportovní úspěchy žáků

Sportovní úspěchy žáků

Hned v první sportovní soutěži letošního školního roku začali naši studenti výborně. Ve čtvrtek 21. 9. se zúčastnili naši atleti i atletky okresního kola SŠ v Lehkoatletickém poháru v Novém Městě na Moravě, kde naši hoši vybojovali 1. místo a dívky 4. místo. Dařilo se jim prakticky ve všech disciplínách a získali v celkovém součtu nejvíce bodů ze všech.

Ve skoku dalekém zvítězil Lukáš Lojek, který vybojoval i 2. místo ve vrhu koulí. Ve skoku do výšky byl opět 1. náš student Tomáš Polák a v běhu na 1500 m dominoval Martin Koutník, který rovněž vybojoval zlatou medaili. Společně s Václavem Holcmanem běželi i perfektně v závodě na 400 m. Sbírku zlatých metálů doplnila i naše štafeta na 400 - 300 - 200 - 100 m ve složení Holcman, Koutník, Smetana, Lojek, která byla také nejrychlejší.

Je třeba maximálně pochválit i ostatní členy družstva - Hejtmánka, Matouška, Zeleného, Štarhu, Sklenáře, ale i celé kompletní dvanáctičlenné družstvo dívek, které bojovalo rovněž výtečně i když na medaile nedosáhlo. Perfektní výkon a například ve štafetě byly dívky super.

Vítězstvím si naši hoši zajistili postup do krajského kola v Jihlavě, kam pojedou závodit v úterý 26. 9. společně s dívkami ze sportovního Gymnázia Nové Město na Moravě. Tak držme palce, ať se jim daří i tam.


Autor: Josef Štikar, Miroslav Maršoun
Články, novinky
Řemeslo Vysočiny 201815. 2.
Studenti oboru mechanik seřizovač soutěžili v programování a obsluze CNC obráběcích strojů. Výsledky a fotogalerie.
Kroužky pro základní školy11. 1.
Termíny technických kroužků, které ve škole na Strojírenské pořádáme pro žáky základních škol.
Aktuální události
26. 2. - 4. 3. 2018za 3 dny
Jarní prázdniny
Přihlášení|IP: 54.196.215.69|Generování stránky trvalo 0.021 s|ver. 2.0  © 2006 - 2018 Petr Libra