Navigace:Články, novinky>Společnost AXIMA podporuje vzdělání a odbornou kvalif...

Společnost AXIMA podporuje vzdělání a odbornou kvalifikaci žáků

AXIMA, spol. s r. o. poskytla Střední škole technické Žďár nad Sázavou pro účely praktické výuky a výcviku výrobky, které distribuuje, s cílem umožnit studentům přenést teoretické znalosti do praxe, a tím se podílet na zvýšení jejich odborné kvalifikace.

Dodávka obsahuje výrobky značky Schneider Electric, zejména stykače, jističe a jejich příslušenství, které studentům umožní řešit různá praktická zadání stykačových zapojení.

Společnost AXIMA sídlí v Brně, provozuje pobočky ve Svitavách a Jihlavě, dceřinou společnost na Slovensku. Působí v oboru elektrotechnického průmyslu od roku 1991, ale její kořeny sahají hlouběji do historie, její majitelé začínali budovat svou kariéru ve Výzkumném a vývojovém ústavu elektrických přístrojů a rozváděčů. Po roce 1989 založili společnost AXIMA, která se zpočátku zaměřovala pouze na projekční činnost, záhy se však začaly profilovat další silné aktivity. V současné době je společnost rozdělena do 3 úseků, které se zabývají odlišnými aktivitami, ale vzájemně spolupracují. Jedná se o distribuci elektrotechnického materiálu světových výrobců a značek a vývoj, konstrukci a výrobu napájecích zdrojů pro průmyslové použití, a v neposlední řadě činnosti Procesní automatizace. Díky intenzivnímu rozvoji těchto aktivit si společnost AXIMA získala pevné postavení mezi dodavateli elektrotechnického materiálu určeného výrobcům strojů, rozváděčů, měřící a regulační techniky, pro údržby technologií a budov. Pod hlavičkou Velkoobchodu poskytujeme svým zákazníkům ucelené dodávky elektromateriálu, kompletní dodávky rozváděčů a technologií včetně softwarového vybavení a současně nabízíme širokou škálu standardních i zakázkových průmyslových napájecích zdrojů a nabíječů baterií.


Autor: AXIMA, spol. s r. o.
Články, novinky
Aktuální události
2. 7. - 2. 9. 2018trvá
Letní prázdniny
3. 9. 2018za 12 dní
Zahájení školního roku 2018 / 2019
V 7:55
Přihlášení|IP: 54.198.126.110|Generování stránky trvalo 0.015 s|ver. 2.0  © 2006 - 2018 Petr Libra