Navigace:Články, novinky>Společnost AXIMA podporuje vzdělání a odbornou kvalif...

Společnost AXIMA podporuje vzdělání a odbornou kvalifikaci žáků

AXIMA, spol. s r. o. poskytla Střední škole technické Žďár nad Sázavou pro účely praktické výuky a výcviku výrobky, které distribuuje, s cílem umožnit studentům přenést teoretické znalosti do praxe, a tím se podílet na zvýšení jejich odborné kvalifikace.

Dodávka obsahuje výrobky značky Schneider Electric, zejména stykače, jističe a jejich příslušenství, které studentům umožní řešit různá praktická zadání stykačových zapojení.

Společnost AXIMA sídlí v Brně, provozuje pobočky ve Svitavách a Jihlavě, dceřinou společnost na Slovensku. Působí v oboru elektrotechnického průmyslu od roku 1991, ale její kořeny sahají hlouběji do historie, její majitelé začínali budovat svou kariéru ve Výzkumném a vývojovém ústavu elektrických přístrojů a rozváděčů. Po roce 1989 založili společnost AXIMA, která se zpočátku zaměřovala pouze na projekční činnost, záhy se však začaly profilovat další silné aktivity. V současné době je společnost rozdělena do 3 úseků, které se zabývají odlišnými aktivitami, ale vzájemně spolupracují. Jedná se o distribuci elektrotechnického materiálu světových výrobců a značek a vývoj, konstrukci a výrobu napájecích zdrojů pro průmyslové použití, a v neposlední řadě činnosti Procesní automatizace. Díky intenzivnímu rozvoji těchto aktivit si společnost AXIMA získala pevné postavení mezi dodavateli elektrotechnického materiálu určeného výrobcům strojů, rozváděčů, měřící a regulační techniky, pro údržby technologií a budov. Pod hlavičkou Velkoobchodu poskytujeme svým zákazníkům ucelené dodávky elektromateriálu, kompletní dodávky rozváděčů a technologií včetně softwarového vybavení a současně nabízíme širokou škálu standardních i zakázkových průmyslových napájecích zdrojů a nabíječů baterií.


Autor: AXIMA, spol. s r. o.
Články, novinky
Technické kroužky pro základní školy pokračují27. 3.
Již několik let naše škola představuje žákům základních škol řemesla aktivní formou výuky. Žáci si na našich pracovištích vyzkouší celou řadu profesí.
Aktuální události
Přihlášení|IP: 54.166.141.12|Generování stránky trvalo 0.016 s|ver. 2.0  © 2006 - 2018 Petr Libra